Најбољи 37. класа

Мај месец матураната

31. 05. 2013

Полагањем матурског испита и завршном свечаношћу, која је одржана у Војној гимназији, 37. класа је успешно завршила своје гимназијско школовање.

Ученици 37. Класе Војне гимназије полагали су у времену 20.-29. маја матурски испит. Писмене задатке из српског језика и књижевности и математике, односно енглеског језика, матуранти су решили веома успешно са високим оценама. На одбранама матурских радова матуранти су показали високу креативност, познавање методологије обликовања задатака и завидно знање из научних, уметничких и спортских области за које су показали афинитет и из којих су сами одабрали теме за свој рад.

30. маја 2013. Матуранти 37. Класе Војне гимназије прославили су завршетаксвог гимназијског школовања. Атмосфера  је била свечарска, а програм прилагођен том свечаном чину. Присуствовали су сви запослени у школи, родитељи матураната, гости, као и родитељи покојног потпоручника Борка Никитовића који су из свог Фонда наградили ученика генерације Николу Живановића.

Уз надахнуте беседе начелника школе, ученика генерације, начелника класе и представника разредних старешина, као и уз пригодан, изузетно лепо осмишљен културно забавни програм од стране ученика млађих класа, испраћај матураната је био достојанствен, у лепој атмосфери и пријатељском тону.

Матурско вече је одржано у вили "Јелена".

Информације

Обавештење за други део селекције кандидата за упис у ВГ
Сви позвани кандидати на други део селекције за упис у ВГ морају са собом да понесу оверену ђачку књижицу и да дођу у пратњи родитеља (старатеља)

« Април 2017 »