Балканском улицом

Балканском улицом: Ученици Војне гимназије

21. 01. 2014

Емисија у којој гости, значајна имена историје духа Београда и Балкана, говоре о сновима, о успеху у великом граду и тренуцима среће и туге који су им обележили живот. Младен Благојевић, Младен Шебек и Владимир Васиљчин, ученици су Војне гимназије у Београду, били су гости Весни Дедић ауторки ове емисије

Говорили су о тренуцима који су били пресудни да се већ у тринаест, четрнаест година определе за нешто чиме ће се бавити целог живота, и да из ушушканости коју су имали у родитељском дому, дођу у други град, да отпочну живот који није својствен већини њихових вршњака.

Признали су када су плакали, и који су то тренуци када им је било најтеже. Музичарима су наручивали песме које воле да слушају они, као и њихови професори и пријатељи.

Гледаоци ће имати прилику и да виде шта је камера забележила у самој Војној гимназији, које су то секције које ученици похађају и каквим се све вежбама подвргавају, како уче, и како, уопште, изгледа живот у Војној гимназији.

Емисију можете погледати овде

« Септембар 2017 »